ترجمه آپ
دارالترجمه رسمی ترجمه آپ

ترجمه وب سایت

معرفی ترجمه آپ

دپارتمان تخصصی ترجمه آپ، با هدف ایجاد بستری مناسب در امر مهم گسترش برند سازی در ترجمه، به منظور ارتباط، انتقال و القاء افکار سازنده ملتها به یکدیگر و همچنین برای ارائه خدمات ترجمه در زمنیه های متفاوت، با همکاری همه جانبه اعضا دپارتمان ترجمه به جهت فراهم آوری ترجمه با کیفیت مطلوب به صورت تمام وقت و آنلاین، در دسترس متقاضیان ترجمه متون، ایجاد گشته است.

تقدم و سعی در بسیاری از شرکت ها و مدیران مربوطه ، اساتید و دانش آموختگان، ویراستاران و مترجمین حوزه ترجمه، در عصر ارتباطات الکترونیکی وفضای مجازی، ایجاد بهترین مراکز ارائه دهنده انواع خدمات ترجمه آنلاین می باشد. برقرای تعادل بین قشرهای مختلف جامعه با هر بودجه و سلیقه جهت ترجمه متون ساده و عمومی شامل ترجمه کتاب،مقاله ،کاتالوگ- ترجمه پروژه های کلاسی مناسب برای ارائه در مقیاس کوچک تا ترجمه های متون نیمه تخصصی شامل ترجمه مقاله ،ترجمه پایان نامه ، روزنامه و همچنین ترجمه متون تخصصی قابل ارائه در سمینارها و چاپ در نشریات ، ترجمه سایت ،ترجمه فیلم در مقیاس بزرگتر، امری بسیارضروری و دانش بنیان خواهد بود.

ترجمه آپ در ایجاد تحقق به این مهم متشکل ازتیمی قدرتمند ازمترجمان متخصص وزبده ، ویراستاران مجرب و محققانی کوشا و فعال که هدف در ارائه خدمات تخصصی آنلاین ترجمه در تمامی زمینه های متون و رشته های دانشگاهی که حجم عظیمی ازفرآیند ترجمه را با دقت ،سرعت و تکنولوژی بالا به همراه تضمین کیفیت ترجمه برای همه کاربران گرامی دارند، ایجاد شده است.

با اشاره به برنامه ریزی ها ی دقیق و کلان اعضای مجموعه ترجمه آپ در دریافت حجم عظیمی ازسفارشات به صورت هم زمان و بدون محدودیت ،تعیین ضوابط و استانداردهای بین المللی امر ترجمه و ارائه خدمات متمایزی چون پشتیبانی آنلاین، تحویل بخش به بخش ترجمه به مشتریان عزیز با بهره گیری ازآخرین فرهنگ لغات تخصصی توسط تیم ترجمه متخصص وحرفه ای از مهمترین اصول فعالیت ترجمه آپ می باشد. اعضای دپارتمان های تخصصی ترجمه آپ با توجه به پی گیری سفارشات و نمایش آخرین روند ترجمه، مهمترین اصول در ایجاد یک ترجمه دقیق و تخصصی که شامل دقت ، سرعت وضانت کیفیت ترجمه همراه با احترام و رعایت به تمامی حقوق مشتریان عزیز با انواع سلیقه و بودجه، اصل محرمانگی و امنیت را در حد کمال به انجام رسانده اند.