ترجمه آپ
دارالترجمه رسمی ترجمه آپ

ترجمه متون تخصصی

ترجمه تخصصی

خدمات ترجمه تخصصی

ترجمه تخصصی یکی از خدمات بارز ما می باشد که از ابتدا شروع فعالیت خود همیشه به آن توجه خاصی داشته ایم و جزئی از سیاست های برجسته این موسسه می باشد.همیشه بر نحوه انجام صحیح ترجمه تخصصی متون توسط مترجمان خود تاکید فراوانی داشته ایم. زیرا فراهم نمودن یک ترجمه تخصصی مرتبط با رشته دانشگاهی یا مرتبط با کسب و کار شما یک عامل بسیار مهم تلقی می شود، بنا بر اهمیت این موضوع، گروه ترجمه آپ توجه ویژه ای به این مقوله کرده است. ترجمه تخصصی متون انگلیسی به زبان های مختلف توسط مترجمین تحصیل کرده از دانشگاه های معتبر کشور عزیزمان ایران و دانشگاه های معتبر دنیا انجام می شود. مسلما تمرکز مدیریت این مجموعه بر ترجمه تخصصی یکی از دلایل بالا بودن کیفیت ترجمه تخصصی و اعتماد دوستان به موسسه ما می باشد که خود افتخار بزرگی برای ما محسوب می شود.

ترجمه متون تخصصی در چه رشته های فراهم است؟

موسسه ما ترجمه متون تخصصی در کلیه رشته های دانشگاهی از جمله ترجمه متون تخصصی علوم انسانی، ترجمه متون تخصصی علوم پایه، ترجمه متون تخصصی فنی و مهندسی و غیره را برای شما فراهم کرده است.به زیر به تعدادی از رشته های تحت پوشش اشاره می کنیم.

 • ترجمه تخصصی متون حسابداری و حسابرسی

  از آنجایی که محصول نهایی ترجمه تخصصی متون حسابداری متونی است که با تصمیمات اقتصادی اشخاص ذی نفع از جمله مدیران، سهامدارن، اعتباردهندگان، دولت و غیره سروکار دارد بنابراین می توان گفت که یک از اهداف ترجمه متون رشته حسابداری آموزش نیروی انسانی متخصص در ترجمه و یا به عبارتی آموزش و پرورش مترجمین غیر رسمی متخصص و حرفه ای در انتقال بار معنایی صحیح در جمع آوری، طبقه بندی، ثبت، خلاصه كردن اطلاعات و گزارشات مالی مطابق با معیارهای پیش تعیین شده از جمله استانداردها و اصول حسابداری می باشد.

 • ترجمه تخصصی متون مدیریتی

  متأسفانه در اکثر مواقع ترجمه های انجام شده توسط همکاران ما در دارالترجمه های مختلف از کیفیت و همچنین روانی مورد نظر برخوردار نیست. دلیل اصلی این موضوع هم، استفاده چنین مراکزی، از مترجمین کم تجربه، یا تازه کار و یا افرادی است که سابقه چندانی در زمینه ترجمه تخصصی متون مدیریتی ندارند. به همین دلیل و برای رفع مشکلات موجود در این زمینه، تیم مدیریت ترجمه آپ سعی کرده است تا از همکاران با سابقه و همچنین متخصص که در هر دو رشته مدیریت و مترجمی دانش قابل قبولی دارند استفاده نماید. این مترجمین علاوه بر دانش کافی برای انتقال معنی از زبان مبدأ به زبان مقصد، ترجمه ای روان و سلیس را در خدمت مشتریان گرامی قرار می دهند.

 • ترجمه تخصصی متون علوم تجربی

  کلیه مترجمین و کارشناسان ترجمه در بخش های ترجمه، تایپ، بازخوانی و ویراستاری دارالترجمه آنلاین آپ که در حوزه ترجمه تخصصی متون علوم تجربی فعالیت میکنن جزء افراد زبده و دارای دانش فنی ومهارت بالا هستند. اکثر این افراد در حوزه ترجمه تخصصی ترجمه علوم تجربی کسب مهارت کرده اند به نحوی که مشتریان ترجمه علوم طبیعی از ترجمه کاملا با کیفیت و تخصصی بهره مند خواهند شد. ترجمه های دانشجویی و فوری با قیمت های مناسب در حوزه علوم طبیعی به طور کامل نیاز دانشجویان مقاطع بالای تحصیلی(کارشناسی ارشد و دکترا) چه در دانشگاههای بزرگ کشور (دانشگاه تهران، دانشگاه مشهد، دانشگاه اصفهان، دانشگاه شیراز و دیگر دانشگاه های شهرهای بزرگ) و چه دانشجویان دانشگاه های شهرهای کوچک را در زمان تحصیل خود برآورده میکند.

 • ترجمه تخصصی متون رشته کامپیوتر

  یک مترجم متعهد در متون تخصصی کامپیوتر با استفاده از دیکشنری تخصصی، دانش کامپیوتر، به روز بودن و تسلط کامل به مباحث روز می تواند گام موثری در این عرصه بردارد. یافتن یک مترجم تخصصی که انگیزه انجام کارهایی را داشته باشد که مسئولیت فراوانی در پشت آن وجود دارد کار آسانی نیست.در هنگام ترجمه متون کامپیوتر یک متن از فارسی به انگلیسی مترجم باید ضمن رعایت قوانین گرامر زبان انگلیسی، رساندن مفهوم و استفاده از تجربیات قبلی به مقالات قبلا ترجمه شده در این زیرشاخه نیز مراجعه کرده و از کلمات کلیدی آن ها نیز استفاده کند.در ترجمه نکات و عباراتی تخصصی وجود دارد که یکی از ذغدغه های دانشجویان کامپیوتر نیز همین مشکلات است. در کارشناسی ارشد و دکترا، مبحث ترجمه تخصصی متون رشته کامپیوتر برای مقالات isi و دیگر مقالات از مشکلاتی هستند که مترجمان ما می توانند در جهت حل کامل آن ها شما را یاری دهند.وقتی یک واژه از یک زبان به زبان دیگر وارد می شود، به این دلیل است که واژه ای با آن مفهوم در زبان مقصد وجود ندارد و یا معال گویایی برای ترجمه آن ساخته نشده است. بنابراین مترجمین هنگام انتقال برخی واژه های انگلیسی به فارسی به مشکلاتی برمی خورند که کارگروه ما با استفاده از ابزارها و تکنیک های مختلف در رفع آن ها تلاش کرده است.

 • ترجمه تخصصی متون پزشکی

  یکی از مهمترین ویژگی های موجود در دارالترجمه آنلاین آپ، استفاده از پایگاه های داده تخصصی برای حفظ و یک نواختی تمامی متون ترجمه شده است. پس از دریافت سفارش، متون تخصصی پزشکی برای ترجمه در دسترس مترجمین با تجربه قرار می گیرند. مترجمین ما شروع به بررسی و تحلیل مقالات و یا کتاب های تخصصی می کنند و سپس با توجه به نوع ترجمه، شروع به گرد آوری و افزودن لغات تخصصی به منابع موجود می نمایند. با آغاز روند ترجمه، در صورتی که چندین مترجم برای ترجمه یک اثر تعیین شوند، همه این افراد از یک منبع برای دریافت لغات و اصطلاحات تخصصی خود استفاده می نمایند. پس از پایان کار ترجمه متنی یک دست و همچنین با کیفیت تولید می شوند. با این حال برای بررسی بیشتر و اطمینان از کیفیت مطلوب متون ترجمه شده، در انتها ترجمه های تخصصی در اختیار ویراستاران دار الترجمه قرار می گیرند تا با بررسی مجدد، هر گونه اشکال گرامری و یا لغوی را بر طرف نمایند.

انجام سفارش ترجمه تخصصی با قیمت ارزان و با کیفیت عالی فقط با ترجمه آپ

توانایی مترجمین متخصص دپارتمان ترجمه آپ در فرایند ترجمه متون تخصصی که دربرگیرنده انواع متون تخصصی انگلیسی، فارسی و سایر زبان های تخصصی دانشگاهی در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا می باشد و پیرو اهدافی نظیر ارائه تحقیق و مقالات ترجمه شده پروژه های درسی و دانشگاهی ، شرکت در سمینارهای تمرینی و توضیحی و همچنین مقاله نویسی آکادمیک isi در اکثر زبان ها جهت ترجمه و ترجمه متون تخصصی رشته های دانشگاهی مورد نظر با دید و نگاه فنی و بازنگری و اصلاح آن و همچنین صفحه آرایی مربوطه و مناسب با رشته دانشگاهی و تحویل فایل نهایی ، در همه حال متقاضیان ترجمه را با اطمینان خاطر نسبت به سایر دارالترجمه های فعال بی نیاز می کند .

چگونه سفارش ترجمه تخصصی خود را برای ما ارسال کنید؟

ما برای ثبت سفارش ترجمه تخصصی شما دو روش را فراهم کرده ایم.روش اول ارسال متون تخصصی از طریق پر کردن فرم ثبت سفارش و روش دوم ارسال متون تخصصی خود به تلگرام ما. بعد از بررسی متون شما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته خواهد شد. ترجمه تخصصی متون خود را فقط با چند کلیک به ما بسپارید و ترجمه یک ترجمه خوب را با ما داشته باشید.